SKLEP ON-LINE

OFERTY PRACY

pasekbig

FH „CERAMIK”

Nowy Sącz ul. Magazynowa 1

tel. 18 446 14 07; e-mail: biuro@ceramik.info.pl

poszukuje kandydatów na stanowiska:

DORADCA HANDLOWY

pasekmaly

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat.B
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • znajomość obsługi komputera
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność bezpośredniej rozmowy  z klientem biznesowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w szkoleniach branżowych
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników

Zadania podstawowe :

  • bezpośrednia obsługa klientów w salonie firmowym
  • pozyskiwanie klientów biznesowych
  • analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie doboru właściwych materiałów i produktów do prowadzonych inwestycji
  • prezentacja klientom  rozwiązań z oferty naszej firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • raportowanie wyników pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

pasekmaly

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach
  • ciekawą pracę

  • raportowanie pracy własnej
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów hurtowych i indywidualnych
  • oferowanie klientom produktów z oferty firmy
  • analiza potrzeb klientów
  • opieka nad istniejącymi klientami
  • budowanie sieci partnerów handlowych